|
|
| مقدار تولیدی: | 300 متر مربع |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | پکیج چوبی |
| دوره تحویل: | 15-20 روز |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
| ظرفیت تامین: | 30000 متر مربع در روز |
پانلهای کامپوزیت آلومینیومی با پوشش PVDF ممتاز (ACP/ACM) که برای دوام نهایی، زیباییشناسی معماری و عملکرد طولانیمدت طراحی شدهاند، بهترین انتخاب برای نمای ساختمانهای مدرن، روکشهای خارجی و تابلوهای تجاری هستند.
با استفاده از فناوری پیشرفته لمینیت حرارتی پیوسته، پوسته های آلومینیومی درجه بالا به طور ایمن به یک هسته پلی اتیلن تخصصی متصل می شوند. این پانل ها با رزین فلوئوروکربن سطح بالا (حاوی Kynar 500 یا معادل آن) پوشانده شده اند، این پانل ها صافی ساختاری استثنایی و ثبات رنگ یکنواخت را ارائه می دهند و تضمین می کنند که پروژه های شما در برابر آزمون زمان و طبیعت مقاومت می کنند.
![]()
| پارامتر | مشخصات فنی و محدوده |
|---|---|
| ضخامت پوست آلومینیومی | 0.15mm - 0.50mm (قابل تنظیم بر اساس نیاز پروژه) |
| ضخامت کل پانل | 3.0mm، 4.0mm، 5.0mm (استاندارد 3mm/4mm به شدت ذخیره شده) |
| ابعاد استاندارد | 1220 میلی متر (عرض) * 2440 میلی متر (طول) |
| پهنای سفارشی | 1000mm، 1250mm، 1300mm، 1500mm، 1550mm، تا 1575mm |
| طول های سفارشی | طراحی شده تا 5800 میلی متر برای بهینه سازی بارگیری کانتینر |
| ضخامت پوشش | ≥ 25 میکرومتر |
| گزینه های مواد اصلی | استاندارد انعطاف پذیر LDPE / هسته پر شده با مواد معدنی بازدارنده آتش (کلاس B1 / A2 در صورت درخواست) |
| زیبایی شناسی پایان سطح | مات، براق، فلزی، برس خورده، آینه، بافت چوب، الگوی سنگ |
| ظرفیت تولید | 100000 متر مربع در ماه |
![]()
![]()
تاسیسات پیشرفته تولیدی ما که با دو دهه تخصص عمیق در صنعت تاسیس شد، به طور استراتژیک بهونسیان، هنان در سال 2021. پوشا به یک منطقه گسترده از بیش از30000 متر مربعو با پشتیبانی یک تیم اختصاصی متشکل از 100 متخصص فنی، ما مقیاس را با دقت مطلق ترکیب می کنیم. کارگاه ما مجهز به خطوط تولید مداوم خودکار با راندمان بالا و ابزارهای بازرسی با کیفیت بالا است. بهبود فنی مستمر و آزمایش دسته ای دقیق تضمین می کند که هر ورق تحویل داده شده با مشخصات صنعتی و تحمل های مهندسی مطابقت دارد.
![]()
![]()
ما می دانیم که حمل و نقل برون مرزی از راه دور خطراتی را برای پوشش سطح ایجاد می کند. بنابراین، ما یک پروتکل بسته بندی سختگیرانه برای جلوگیری از آسیب را اجرا می کنیم:
![]()
از علاقه شما به محصولات ما سپاسگزاریم. ما مشتاقانه منتظر فرصت همکاری با شما هستیم.
|
|
| مقدار تولیدی: | 300 متر مربع |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | پکیج چوبی |
| دوره تحویل: | 15-20 روز |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
| ظرفیت تامین: | 30000 متر مربع در روز |
پانلهای کامپوزیت آلومینیومی با پوشش PVDF ممتاز (ACP/ACM) که برای دوام نهایی، زیباییشناسی معماری و عملکرد طولانیمدت طراحی شدهاند، بهترین انتخاب برای نمای ساختمانهای مدرن، روکشهای خارجی و تابلوهای تجاری هستند.
با استفاده از فناوری پیشرفته لمینیت حرارتی پیوسته، پوسته های آلومینیومی درجه بالا به طور ایمن به یک هسته پلی اتیلن تخصصی متصل می شوند. این پانل ها با رزین فلوئوروکربن سطح بالا (حاوی Kynar 500 یا معادل آن) پوشانده شده اند، این پانل ها صافی ساختاری استثنایی و ثبات رنگ یکنواخت را ارائه می دهند و تضمین می کنند که پروژه های شما در برابر آزمون زمان و طبیعت مقاومت می کنند.
![]()
| پارامتر | مشخصات فنی و محدوده |
|---|---|
| ضخامت پوست آلومینیومی | 0.15mm - 0.50mm (قابل تنظیم بر اساس نیاز پروژه) |
| ضخامت کل پانل | 3.0mm، 4.0mm، 5.0mm (استاندارد 3mm/4mm به شدت ذخیره شده) |
| ابعاد استاندارد | 1220 میلی متر (عرض) * 2440 میلی متر (طول) |
| پهنای سفارشی | 1000mm، 1250mm، 1300mm، 1500mm، 1550mm، تا 1575mm |
| طول های سفارشی | طراحی شده تا 5800 میلی متر برای بهینه سازی بارگیری کانتینر |
| ضخامت پوشش | ≥ 25 میکرومتر |
| گزینه های مواد اصلی | استاندارد انعطاف پذیر LDPE / هسته پر شده با مواد معدنی بازدارنده آتش (کلاس B1 / A2 در صورت درخواست) |
| زیبایی شناسی پایان سطح | مات، براق، فلزی، برس خورده، آینه، بافت چوب، الگوی سنگ |
| ظرفیت تولید | 100000 متر مربع در ماه |
![]()
![]()
تاسیسات پیشرفته تولیدی ما که با دو دهه تخصص عمیق در صنعت تاسیس شد، به طور استراتژیک بهونسیان، هنان در سال 2021. پوشا به یک منطقه گسترده از بیش از30000 متر مربعو با پشتیبانی یک تیم اختصاصی متشکل از 100 متخصص فنی، ما مقیاس را با دقت مطلق ترکیب می کنیم. کارگاه ما مجهز به خطوط تولید مداوم خودکار با راندمان بالا و ابزارهای بازرسی با کیفیت بالا است. بهبود فنی مستمر و آزمایش دسته ای دقیق تضمین می کند که هر ورق تحویل داده شده با مشخصات صنعتی و تحمل های مهندسی مطابقت دارد.
![]()
![]()
ما می دانیم که حمل و نقل برون مرزی از راه دور خطراتی را برای پوشش سطح ایجاد می کند. بنابراین، ما یک پروتکل بسته بندی سختگیرانه برای جلوگیری از آسیب را اجرا می کنیم:
![]()
از علاقه شما به محصولات ما سپاسگزاریم. ما مشتاقانه منتظر فرصت همکاری با شما هستیم.