|
|
| مقدار تولیدی: | 300 متر مربع |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | بسته بندی چوبی |
| دوره تحویل: | 15-20 روز |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
| ظرفیت تامین: | 30000 متر مربع در روز |
| مشخصات پنل کامپوزیت آلومینیوم PE | |
|---|---|
| عرض نرمال | 1220mm، 1250mm، 1500mm، 2000mm و سفارشی پذیرفته می شود |
| طول پنل | 2440 میلی متر، 3000 میلی متر، 5000 میلی متر، 5800 میلی متر، به طور معمول در حدود 5800 میلی متر. |
| برای کانتینر 20ft سفارشی پذیرفته شده است | |
| ضخامت پنل | دو میلیمتر سه میلیمتر چهار میلیمتر پنج میلیمتر شش میلیمتر هشت میلیمتر |
| آلیاژ آلومینیوم | AA1100، AA3003، AA5005... ((در صورت لزوم درجه دیگر) |
| ضخامت آلومینیوم | 0.03mm تا 0.50mm |
| وزن |
3mm: 8kg-13.3kg در هر قطعه 4mm: 12.7kg-27.89kg در هر قطعه |
| پوشش | پوشش PE پوشش PVDF، NANO، سطح برس، سطح آینه |
| مواد اصلی | هسته PE بازیافت شده / هسته PE ضد آتش / هسته PE ناقص |
| رنگ |
فلزی/ مت/ درخشان/ ناخن دار/ نانو/ برش شده/ آینه ای سنگ گرانیت/ چوبی |
| تحویل | در عرض دو هفته پس از دریافت سپرده |
| مقدار تولیدی | 300 متر مربع |
| برند/OEM | سفارشی |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C در چشم، D/P در چشم، وسترن یونیون، سینوسور |
| بسته بندی |
FCL: در انبوه؛ LCL: در بسته پالت چوبی؛ با توجه به نیاز مشتریان |
زیبایی شناسی واقعی چوب: با استفاده از تکنولوژی پوشش پیشرفته، پنل های ما بافت های بلوط طبیعی، گردو و بلوط تیک را تقلید می کنند و یک احساس گرم و ارگانیک را برای نمای مدرن فراهم می کنند.
ایمنی آتش سوزی برتر: گواهینامه درجه آتش B1 تضمین می کند که پانل ها خود خاموش می شوند و به طور قابل توجهی سمیت دود را در صورت آتش کاهش می دهند.
مقاومت در برابر خراش و ضربه: پوشش فوقانی تخصصی برای مقاومت در برابر مناطق پر ترافیک طراحی شده است، که آن را برای تزئینات داخلی و پوشش دیواری خارجی ایده آل می کند.
مقاومت در برابر آب و هوا: برخلاف چوب واقعی، پنل های کامپوزیت آلومینیوم ما نمی پوسند، منحرف نمی شوند یا پوست نمی شوند، و حتی در آب و هوای سخت، ظاهر پررنگ خود را حفظ می کنند.
این پانل شامل دو ورق آلومینیومی است که به یک هسته پلی اتیلن با قدرت بالا متصل شده است، با یک پایان بیرونی چوبی که زیبایی شناسی چوب طبیعی را در حالی که دوام فلزی را حفظ می کند، فراهم می کند.این ساخت نوآورانه اجازه می دهد تا جذابیت چوبی بدون به خطر انداختن یکپارچگی ساختاری.
از وقتي که به ساختمون جديد ما درونکسیاندر سال 2021، ما تولید خود را به بیش از30،000 متر مربعبا یک تیم اختصاصی از 100+ حرفه ای و تجهیزات تولید پیشرفته وارد شده از ژاپن، ما اطمینان حاصل می کنیم که هر دسته از ACP با استانداردهای کنترل کیفیت دقیق مطابقت دارد.
سفارشی سازی: اندازه های غیر استاندارد و الگوهای دانه های چوبی سفارشی بر اساس درخواست در دسترس هستند.
حمل و نقل جهانی: بسته بندی چوبی استاندارد صادرات حرفه ای تضمین می کند که سفارش شما به طور ایمن به هر بندر بین المللی برسد.
مامواد کامپوزیت آلومینیوم چوبی (ACM)یک راه حل متنوع برای طیف گسترده ای از پروژه های جهانی است:
پوشش دیواری بیرونی: دادن یک ظاهر مدرن و طبیعی به ساختمان های تجاری
پارتیشن های داخلی و سقف: ایده آل برای فرودگاه ها، هتل ها و فضاهای اداری لوکس.
نمای فروشگاه ها و نشانه گذاری: راه حل های برندسازی پایدار که برجسته می شوند.
پروژه های بازسازی: به راحتی نمای های قدیمی را با پانل های سبک و آسان نصب کنید.
هر پنل با یک فیلم مقاوم در برابر خراش محافظت می شود، به دقت روی پالت های چوبی انباشته می شود و برای محافظت از رطوبت به صورت کوچک بسته می شود.محموله های بین المللی با برچسب مناسب و دستورالعمل های مناسب برای حمل و نقل در کانتینرها قرار می گیرندشماره ي پيگيري براي تمام محموله ها
ممنون از علاقه تان به محصولات ما.
ما منتظر فرصت های بالقوه همکاری هستیم.
|
|
| مقدار تولیدی: | 300 متر مربع |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | بسته بندی چوبی |
| دوره تحویل: | 15-20 روز |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
| ظرفیت تامین: | 30000 متر مربع در روز |
| مشخصات پنل کامپوزیت آلومینیوم PE | |
|---|---|
| عرض نرمال | 1220mm، 1250mm، 1500mm، 2000mm و سفارشی پذیرفته می شود |
| طول پنل | 2440 میلی متر، 3000 میلی متر، 5000 میلی متر، 5800 میلی متر، به طور معمول در حدود 5800 میلی متر. |
| برای کانتینر 20ft سفارشی پذیرفته شده است | |
| ضخامت پنل | دو میلیمتر سه میلیمتر چهار میلیمتر پنج میلیمتر شش میلیمتر هشت میلیمتر |
| آلیاژ آلومینیوم | AA1100، AA3003، AA5005... ((در صورت لزوم درجه دیگر) |
| ضخامت آلومینیوم | 0.03mm تا 0.50mm |
| وزن |
3mm: 8kg-13.3kg در هر قطعه 4mm: 12.7kg-27.89kg در هر قطعه |
| پوشش | پوشش PE پوشش PVDF، NANO، سطح برس، سطح آینه |
| مواد اصلی | هسته PE بازیافت شده / هسته PE ضد آتش / هسته PE ناقص |
| رنگ |
فلزی/ مت/ درخشان/ ناخن دار/ نانو/ برش شده/ آینه ای سنگ گرانیت/ چوبی |
| تحویل | در عرض دو هفته پس از دریافت سپرده |
| مقدار تولیدی | 300 متر مربع |
| برند/OEM | سفارشی |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C در چشم، D/P در چشم، وسترن یونیون، سینوسور |
| بسته بندی |
FCL: در انبوه؛ LCL: در بسته پالت چوبی؛ با توجه به نیاز مشتریان |
زیبایی شناسی واقعی چوب: با استفاده از تکنولوژی پوشش پیشرفته، پنل های ما بافت های بلوط طبیعی، گردو و بلوط تیک را تقلید می کنند و یک احساس گرم و ارگانیک را برای نمای مدرن فراهم می کنند.
ایمنی آتش سوزی برتر: گواهینامه درجه آتش B1 تضمین می کند که پانل ها خود خاموش می شوند و به طور قابل توجهی سمیت دود را در صورت آتش کاهش می دهند.
مقاومت در برابر خراش و ضربه: پوشش فوقانی تخصصی برای مقاومت در برابر مناطق پر ترافیک طراحی شده است، که آن را برای تزئینات داخلی و پوشش دیواری خارجی ایده آل می کند.
مقاومت در برابر آب و هوا: برخلاف چوب واقعی، پنل های کامپوزیت آلومینیوم ما نمی پوسند، منحرف نمی شوند یا پوست نمی شوند، و حتی در آب و هوای سخت، ظاهر پررنگ خود را حفظ می کنند.
این پانل شامل دو ورق آلومینیومی است که به یک هسته پلی اتیلن با قدرت بالا متصل شده است، با یک پایان بیرونی چوبی که زیبایی شناسی چوب طبیعی را در حالی که دوام فلزی را حفظ می کند، فراهم می کند.این ساخت نوآورانه اجازه می دهد تا جذابیت چوبی بدون به خطر انداختن یکپارچگی ساختاری.
از وقتي که به ساختمون جديد ما درونکسیاندر سال 2021، ما تولید خود را به بیش از30،000 متر مربعبا یک تیم اختصاصی از 100+ حرفه ای و تجهیزات تولید پیشرفته وارد شده از ژاپن، ما اطمینان حاصل می کنیم که هر دسته از ACP با استانداردهای کنترل کیفیت دقیق مطابقت دارد.
سفارشی سازی: اندازه های غیر استاندارد و الگوهای دانه های چوبی سفارشی بر اساس درخواست در دسترس هستند.
حمل و نقل جهانی: بسته بندی چوبی استاندارد صادرات حرفه ای تضمین می کند که سفارش شما به طور ایمن به هر بندر بین المللی برسد.
مامواد کامپوزیت آلومینیوم چوبی (ACM)یک راه حل متنوع برای طیف گسترده ای از پروژه های جهانی است:
پوشش دیواری بیرونی: دادن یک ظاهر مدرن و طبیعی به ساختمان های تجاری
پارتیشن های داخلی و سقف: ایده آل برای فرودگاه ها، هتل ها و فضاهای اداری لوکس.
نمای فروشگاه ها و نشانه گذاری: راه حل های برندسازی پایدار که برجسته می شوند.
پروژه های بازسازی: به راحتی نمای های قدیمی را با پانل های سبک و آسان نصب کنید.
هر پنل با یک فیلم مقاوم در برابر خراش محافظت می شود، به دقت روی پالت های چوبی انباشته می شود و برای محافظت از رطوبت به صورت کوچک بسته می شود.محموله های بین المللی با برچسب مناسب و دستورالعمل های مناسب برای حمل و نقل در کانتینرها قرار می گیرندشماره ي پيگيري براي تمام محموله ها
ممنون از علاقه تان به محصولات ما.
ما منتظر فرصت های بالقوه همکاری هستیم.