|
|
| مقدار تولیدی: | 500 متر مربع |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | بسته بندی چوبی |
| دوره تحویل: | 15-20 روز |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P |
| ظرفیت تامین: | 30000 متر مربع در روز |
پانل های کامپوزیت آلومینیومی Nano PVDF ACM ACP دوام پانل های کامپوزیت آلومینیومی سنتی PVDF را با فناوری نانو پیشرفته برای عملکرد برتر ترکیب می کنند.
پانل های نانو تمام مزایای پانل های سنتی PVDF را حفظ می کنند از جمله خواص ضد آلودگی، مقاومت در برابر سوختگی و مقاومت رنگدر حالی که فناوری نانو آنها را با عملکرد برتر خود تمیز کردن افزایش می دهد، خواص ضد آلودگی، و مقاومت در برابر اسید / قلی.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| ضخامت پوست آلومینیوم | 0.06mm-0.50mm |
| ضخامت کل پنل | 2mm-6mm |
| عرض | 1000mm، 1220mm (عادی) ، 1250mm، 1300mm، 1500mm، 1550mm، 1575mm (حداکثر) |
| طول | تا 5800mm |
| اندازه استاندارد | 1220mm (عرض) * 2440mm (طول) |
| ظرفیت تولید | 100،000 متر مربع / ماه |
| گزینه های هسته ای داخلی | پلی اتیلن غیر سمی معمولی، پلی اتیلن یک طرفه، پلی اتیلن دو طرفه، LDPE تازه، هسته پر از مواد معدنی غیر قابل احتراق B1، هسته پر از مواد معدنی غیر قابل احتراق A2 |
اندازه های غیر استاندارد و رنگ های ویژه در صورت درخواست در دسترس است.
کارگاه
این کارخانه در سال 2021 به WENXIAN نقل مکان کرد، عمدتاً تولید پنل آلومینیوم کامپوزیت آلومینیوم و دارای کارکنان بیش از 100 نفر.با تجهیزات تولید پیشرفته که ابزار های پیشرفته وارد شده از ژاپن و به طور مداوم بهبود تکنولوژی ما.
پانل ها به طور ایمن بسته می شوند و بر روی پالت های چوبی با کیفیت بالا با محافظت از گوشه ها قرار می گیرند تا از آسیب در هنگام حمل و نقل جلوگیری شود.
ما گزینه های حمل و نقل متعدد را ارائه می دهیم از جمله تحویل بین المللی از طریق حامل های قابل اعتماد و حمل و نقل سریع برای سفارشات فوری.تيم ما محموله ها رو بررسي ميکنه تا مطمئن بشه که وقتي رسيدن حالت کامل دارن.
![]()
|
|
| مقدار تولیدی: | 500 متر مربع |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | بسته بندی چوبی |
| دوره تحویل: | 15-20 روز |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P |
| ظرفیت تامین: | 30000 متر مربع در روز |
پانل های کامپوزیت آلومینیومی Nano PVDF ACM ACP دوام پانل های کامپوزیت آلومینیومی سنتی PVDF را با فناوری نانو پیشرفته برای عملکرد برتر ترکیب می کنند.
پانل های نانو تمام مزایای پانل های سنتی PVDF را حفظ می کنند از جمله خواص ضد آلودگی، مقاومت در برابر سوختگی و مقاومت رنگدر حالی که فناوری نانو آنها را با عملکرد برتر خود تمیز کردن افزایش می دهد، خواص ضد آلودگی، و مقاومت در برابر اسید / قلی.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| ضخامت پوست آلومینیوم | 0.06mm-0.50mm |
| ضخامت کل پنل | 2mm-6mm |
| عرض | 1000mm، 1220mm (عادی) ، 1250mm، 1300mm، 1500mm، 1550mm، 1575mm (حداکثر) |
| طول | تا 5800mm |
| اندازه استاندارد | 1220mm (عرض) * 2440mm (طول) |
| ظرفیت تولید | 100،000 متر مربع / ماه |
| گزینه های هسته ای داخلی | پلی اتیلن غیر سمی معمولی، پلی اتیلن یک طرفه، پلی اتیلن دو طرفه، LDPE تازه، هسته پر از مواد معدنی غیر قابل احتراق B1، هسته پر از مواد معدنی غیر قابل احتراق A2 |
اندازه های غیر استاندارد و رنگ های ویژه در صورت درخواست در دسترس است.
کارگاه
این کارخانه در سال 2021 به WENXIAN نقل مکان کرد، عمدتاً تولید پنل آلومینیوم کامپوزیت آلومینیوم و دارای کارکنان بیش از 100 نفر.با تجهیزات تولید پیشرفته که ابزار های پیشرفته وارد شده از ژاپن و به طور مداوم بهبود تکنولوژی ما.
پانل ها به طور ایمن بسته می شوند و بر روی پالت های چوبی با کیفیت بالا با محافظت از گوشه ها قرار می گیرند تا از آسیب در هنگام حمل و نقل جلوگیری شود.
ما گزینه های حمل و نقل متعدد را ارائه می دهیم از جمله تحویل بین المللی از طریق حامل های قابل اعتماد و حمل و نقل سریع برای سفارشات فوری.تيم ما محموله ها رو بررسي ميکنه تا مطمئن بشه که وقتي رسيدن حالت کامل دارن.
![]()