|
|
| مقدار تولیدی: | 500 متر مربع |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | بسته چوبی |
| دوره تحویل: | 15-20 روز |
| روش پرداخت: | L/C ، D/A ، D/P ، T/T |
| ظرفیت تامین: | 30000 متر مربع در روز |
پانل کامپوزیت آلومینیومی آینه بازتاب دهنده بالا برای نمای ساختمان، عرضه کننده ورق 4mm ACP
پنل آلومینیوم کامپوزیت آینه بازتاب دهنده ما (آینه ACP) یک ماده تزئینی معماری برتر استاز دو ورق آلیومینیوم با کیفیت بالا و یک هسته پلی اتیلن (PE) با دوام ساخته شده است. با یک پایان آینه برتر، آن را ترکیب اثر بصری خیره کننده آینه شیشه ای با سبک وزن، آسان برای نصب خواص ACP،که باعث می شود آن را انتخاب برتر برای پروژه های نمای ساختمان مدرن.
| ماده | جزئیات |
|---|---|
| مواد | آلیاژ آلومینیوم + هسته PE (نخست کننده آتش اختیاری) |
| ضخامت استاندارد | 4mm (3mm/5mm قابل تنظیم) |
| ضخامت پوست آلومینیوم | 0.21mm، 0.3mm، 0.4mm، 0.5mm |
| اندازه استاندارد | 1220*2440mm، 1500*3000mm، 1250*2500mm (سائز سفارشی در دسترس است) |
| آينه ها | طلا، نقره، طلایی، برنز، سفارشی |
| درخواست | نمای ساختمان، دیوار پرده، دیوار داخلی، نشانه گذاری، دکوراسیون مغازه، کابین آسانسور |
ایده آل برای کاربردهای تزئینی پیشرفته از جمله کافه های KTV، خیابان های پیاده تجاری، سالن های نمایشگاه برند، لابی هتل و سایر فضاهای مد.اثرات تزئینی منحصر به فرد را ارائه می دهد که با مواد سنتی مانند شیشه پخته شده یا فولاد ضد زنگ قابل دستیابی نیست.
|
|
| مقدار تولیدی: | 500 متر مربع |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | بسته چوبی |
| دوره تحویل: | 15-20 روز |
| روش پرداخت: | L/C ، D/A ، D/P ، T/T |
| ظرفیت تامین: | 30000 متر مربع در روز |
پانل کامپوزیت آلومینیومی آینه بازتاب دهنده بالا برای نمای ساختمان، عرضه کننده ورق 4mm ACP
پنل آلومینیوم کامپوزیت آینه بازتاب دهنده ما (آینه ACP) یک ماده تزئینی معماری برتر استاز دو ورق آلیومینیوم با کیفیت بالا و یک هسته پلی اتیلن (PE) با دوام ساخته شده است. با یک پایان آینه برتر، آن را ترکیب اثر بصری خیره کننده آینه شیشه ای با سبک وزن، آسان برای نصب خواص ACP،که باعث می شود آن را انتخاب برتر برای پروژه های نمای ساختمان مدرن.
| ماده | جزئیات |
|---|---|
| مواد | آلیاژ آلومینیوم + هسته PE (نخست کننده آتش اختیاری) |
| ضخامت استاندارد | 4mm (3mm/5mm قابل تنظیم) |
| ضخامت پوست آلومینیوم | 0.21mm، 0.3mm، 0.4mm، 0.5mm |
| اندازه استاندارد | 1220*2440mm، 1500*3000mm، 1250*2500mm (سائز سفارشی در دسترس است) |
| آينه ها | طلا، نقره، طلایی، برنز، سفارشی |
| درخواست | نمای ساختمان، دیوار پرده، دیوار داخلی، نشانه گذاری، دکوراسیون مغازه، کابین آسانسور |
ایده آل برای کاربردهای تزئینی پیشرفته از جمله کافه های KTV، خیابان های پیاده تجاری، سالن های نمایشگاه برند، لابی هتل و سایر فضاهای مد.اثرات تزئینی منحصر به فرد را ارائه می دهد که با مواد سنتی مانند شیشه پخته شده یا فولاد ضد زنگ قابل دستیابی نیست.