|
|
| مقدار تولیدی: | 300 متر مربع |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | بسته چوبی |
| دوره تحویل: | 15-20 روز |
| روش پرداخت: | L/C ، D/A ، D/P ، T/T |
| ظرفیت تامین: | 30000 متر مربع در روز |
پانل کامپوزیت آلومینیوم با پوشش PVDF ، اندازه استاندارد 1220x2440 میلی متر. ایده آل برای پوشش دیوار خارجی ، دارای عملکرد مقاوم در برابر آب و هوا و بافت چوب واقعی است.
ماپنل کامپوزیت آلومینیومی با پوشش چوبییک ماده نمای با عملکرد بالا است که برایپوشش دیواری بیرونیمجهز به لوازم فوق العادهپوشش PVDFو مشخصات استاندارد1220x2440 میلی متر، اینورق ACP PVDFبافت دانه های چوبی واقعی، مقاومت عالی در برابر آب و هوا و دوام طولانی مدت را ارائه می دهد و با استانداردهای بین المللی ساختمانی برای پروژه های تجاری و مسکونی مطابقت دارد.
![]()
![]()
![]()
| مشخصات پنل کامپوزیت آلومینیوم PE | |
| عرض نرمال | 1220mm، 1250mm، 1500mm، 2000mm و سفارشی پذیرفته می شود |
| طول پنل | ۲۴۴۰ میلی متر، ۳۰۰۰ میلی متر، ۵۰۰۰ میلی متر، ۵۸۰۰ میلی متر، معمولاً در حدود ۵۸۰۰ میلی متر. |
| برای کانتینر 20ft سفارشی پذیرفته شده است | |
| ضخامت پنل | دو میلیمتر سه میلیمتر چهار میلیمتر پنج میلیمتر شش میلیمتر هشت میلیمتر |
| آلیاژ آلومینیوم | AA1100، AA3003، AA5005... ((درستهای دیگر در صورت نیاز) |
| ضخامت آلومینیوم | 0.03mm تا 0.50mm |
| وزن |
3mm: 8kg-13.3kg در هر قطعه 4mm: 12.7kg-27.89kg در هر قطعه |
| پوشش | پوشش PE پوشش PVDF، NANO، سطح برس، سطح آینه |
| مواد اصلی | هسته PE بازیافت شده / هسته PE ضد آتش / هسته PE ناقص |
| رنگ |
فلزی/ مت/ درخشان/ ناخن دار/ نانو/ برش شده/ آینه ای سنگ گرانیت/ چوبی |
| تحویل | در عرض دو هفته پس از دریافت سپرده |
| مقدار تولیدی | 300 متر مربع |
| برند/OEM | آلومیتال / سفارشی |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C در چشم، D/P در چشم، Western Union، Sinosure |
| بسته بندی |
FCL: در انبوه؛ LCL: در بسته پالت چوبی؛ با توجه به نیاز مشتریان |
![]()
![]()
![]()
![]()
هر پنل با دقت با فیلم محافظ پیچیده شده و در جعبه های چوبی محکم برای حفاظت حداکثر در طول حمل و نقل محفوظ است.
![]()
ما با شرکت های قابل اعتماد حمل و نقل بین المللی همکاری می کنیم تا تحویل ایمن و به موقع در سراسر جهان را تضمین کنیم.تیم پشتیبانی مشتری ما در دسترس است برای پاسخ به هر گونه سوالات حمل و نقل و یا الزامات خاص.
![]()
ممنون از علاقه تان به محصولات ما. منتظر فرصت همکاری با شما هستیم.
|
|
| مقدار تولیدی: | 300 متر مربع |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | بسته چوبی |
| دوره تحویل: | 15-20 روز |
| روش پرداخت: | L/C ، D/A ، D/P ، T/T |
| ظرفیت تامین: | 30000 متر مربع در روز |
پانل کامپوزیت آلومینیوم با پوشش PVDF ، اندازه استاندارد 1220x2440 میلی متر. ایده آل برای پوشش دیوار خارجی ، دارای عملکرد مقاوم در برابر آب و هوا و بافت چوب واقعی است.
ماپنل کامپوزیت آلومینیومی با پوشش چوبییک ماده نمای با عملکرد بالا است که برایپوشش دیواری بیرونیمجهز به لوازم فوق العادهپوشش PVDFو مشخصات استاندارد1220x2440 میلی متر، اینورق ACP PVDFبافت دانه های چوبی واقعی، مقاومت عالی در برابر آب و هوا و دوام طولانی مدت را ارائه می دهد و با استانداردهای بین المللی ساختمانی برای پروژه های تجاری و مسکونی مطابقت دارد.
![]()
![]()
![]()
| مشخصات پنل کامپوزیت آلومینیوم PE | |
| عرض نرمال | 1220mm، 1250mm، 1500mm، 2000mm و سفارشی پذیرفته می شود |
| طول پنل | ۲۴۴۰ میلی متر، ۳۰۰۰ میلی متر، ۵۰۰۰ میلی متر، ۵۸۰۰ میلی متر، معمولاً در حدود ۵۸۰۰ میلی متر. |
| برای کانتینر 20ft سفارشی پذیرفته شده است | |
| ضخامت پنل | دو میلیمتر سه میلیمتر چهار میلیمتر پنج میلیمتر شش میلیمتر هشت میلیمتر |
| آلیاژ آلومینیوم | AA1100، AA3003، AA5005... ((درستهای دیگر در صورت نیاز) |
| ضخامت آلومینیوم | 0.03mm تا 0.50mm |
| وزن |
3mm: 8kg-13.3kg در هر قطعه 4mm: 12.7kg-27.89kg در هر قطعه |
| پوشش | پوشش PE پوشش PVDF، NANO، سطح برس، سطح آینه |
| مواد اصلی | هسته PE بازیافت شده / هسته PE ضد آتش / هسته PE ناقص |
| رنگ |
فلزی/ مت/ درخشان/ ناخن دار/ نانو/ برش شده/ آینه ای سنگ گرانیت/ چوبی |
| تحویل | در عرض دو هفته پس از دریافت سپرده |
| مقدار تولیدی | 300 متر مربع |
| برند/OEM | آلومیتال / سفارشی |
| شرایط پرداخت | T/T، L/C در چشم، D/P در چشم، Western Union، Sinosure |
| بسته بندی |
FCL: در انبوه؛ LCL: در بسته پالت چوبی؛ با توجه به نیاز مشتریان |
![]()
![]()
![]()
![]()
هر پنل با دقت با فیلم محافظ پیچیده شده و در جعبه های چوبی محکم برای حفاظت حداکثر در طول حمل و نقل محفوظ است.
![]()
ما با شرکت های قابل اعتماد حمل و نقل بین المللی همکاری می کنیم تا تحویل ایمن و به موقع در سراسر جهان را تضمین کنیم.تیم پشتیبانی مشتری ما در دسترس است برای پاسخ به هر گونه سوالات حمل و نقل و یا الزامات خاص.
![]()
ممنون از علاقه تان به محصولات ما. منتظر فرصت همکاری با شما هستیم.