|
|
| مقدار تولیدی: | 300 متر مربع |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | wooden package |
| دوره تحویل: | 15-20days |
| روش پرداخت: | L/C ، D/A ، D/P ، T/T |
| ظرفیت تامین: | 30000 Meter square /day |
معرفی محصول:JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO., LTD یک تولید کننده حرفه ای پنل های کامپوزیت آلومینیومی (ACP) با 10+ سال تجربه تولید است.پانل های ACP ما از آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا و مواد اصلی ساخته شده اند، با مقاومت عالی در برابر آب و هوا، مقاومت در برابر آتش و عملکرد تزئینی. به طور گسترده ای در نماهای ساختمان، تزئینات داخلی، فضاهای تجاری و پروژه های صنعتی استفاده می شود،محصولات ما به جنوب شرق آسیا صادر می شوند، خاورمیانه، آفریقا و مناطق دیگر، کسب اعتماد بالا از مشتریان جهانی.
![]()
![]()
| ماده | جزئیات |
|---|---|
| ضخامت | دو میلیمتر، سه میلیمتر، چهار میلیمتر، پنج میلیمتر، شش میلیمتر |
| اندازه استاندارد | 12202440mm، 12502500mm، 1500*3000mm |
| ضخامت آلومینیوم | 0.21mm، 0.3mm، 0.4mm، 0.5mm |
| نوع پوشش | PE، PVDF (20 سال گارانتی) |
| درجه حرارت آتش | B1, B2, A2 (اختیاری) |
| پوشش سطح | رنگ جامد، دانه های چوبی، سنگ مرمر، آینه، برش شده و غیره |
| مقدار تولیدی | 500 متر مربع |
| زمان تحویل | 15 تا 25 روز پس از دریافت سپرده |
| مدت پرداخت | T/T، L/C |
پانل های کامپوزیت آلومینیومی ما به طور گسترده ای در:
![]()
![]()
JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO., LTD در Jiaozuo واقع شده است، هنان، با یک منطقه تولید از 30،000+ متر مربع و یک تولید سالانه از 5 میلیون متر مربع.و سایر گواهینامه های بین المللی، و محصولات ما با ASTM ، AS / NZS و سایر استانداردها مطابقت دارند. تیم حرفه ای تحقیق و توسعه و فروش ما می تواند راه حل های سفارشی و پشتیبانی فنی را برای مشتریان جهانی ارائه دهد.
![]()
سوال: نام تجاری این پنل آلومینیوم کامپوزیت PVDF چیست؟
ج: نام تجاری آلوشانگ است.
سوال: شماره مدل پنل آلومینیوم کامپوزیت PVDF چیست؟
جواب: شماره مدل 1220*2440MM 4MM است.
س: این پنل آلومینیوم کامپوزیت PVDF چه گواهیاتی دارد؟
A: توسط SGS و ISO گواهی شده است.
سوال: محل منشأ این پنل آلومینیوم کامپوزیت PVDF کجاست؟
ج: پنل ها در چین ساخته شده اند.
سوال: حداقل مقدار سفارش برای این پنل کامپوزیت آلومینیوم PVDF چیست؟
ج: حداقل مقدار سفارش 500 متر مربع است.
|
|
| مقدار تولیدی: | 300 متر مربع |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | wooden package |
| دوره تحویل: | 15-20days |
| روش پرداخت: | L/C ، D/A ، D/P ، T/T |
| ظرفیت تامین: | 30000 Meter square /day |
معرفی محصول:JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO., LTD یک تولید کننده حرفه ای پنل های کامپوزیت آلومینیومی (ACP) با 10+ سال تجربه تولید است.پانل های ACP ما از آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا و مواد اصلی ساخته شده اند، با مقاومت عالی در برابر آب و هوا، مقاومت در برابر آتش و عملکرد تزئینی. به طور گسترده ای در نماهای ساختمان، تزئینات داخلی، فضاهای تجاری و پروژه های صنعتی استفاده می شود،محصولات ما به جنوب شرق آسیا صادر می شوند، خاورمیانه، آفریقا و مناطق دیگر، کسب اعتماد بالا از مشتریان جهانی.
![]()
![]()
| ماده | جزئیات |
|---|---|
| ضخامت | دو میلیمتر، سه میلیمتر، چهار میلیمتر، پنج میلیمتر، شش میلیمتر |
| اندازه استاندارد | 12202440mm، 12502500mm، 1500*3000mm |
| ضخامت آلومینیوم | 0.21mm، 0.3mm، 0.4mm، 0.5mm |
| نوع پوشش | PE، PVDF (20 سال گارانتی) |
| درجه حرارت آتش | B1, B2, A2 (اختیاری) |
| پوشش سطح | رنگ جامد، دانه های چوبی، سنگ مرمر، آینه، برش شده و غیره |
| مقدار تولیدی | 500 متر مربع |
| زمان تحویل | 15 تا 25 روز پس از دریافت سپرده |
| مدت پرداخت | T/T، L/C |
پانل های کامپوزیت آلومینیومی ما به طور گسترده ای در:
![]()
![]()
JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO., LTD در Jiaozuo واقع شده است، هنان، با یک منطقه تولید از 30،000+ متر مربع و یک تولید سالانه از 5 میلیون متر مربع.و سایر گواهینامه های بین المللی، و محصولات ما با ASTM ، AS / NZS و سایر استانداردها مطابقت دارند. تیم حرفه ای تحقیق و توسعه و فروش ما می تواند راه حل های سفارشی و پشتیبانی فنی را برای مشتریان جهانی ارائه دهد.
![]()
سوال: نام تجاری این پنل آلومینیوم کامپوزیت PVDF چیست؟
ج: نام تجاری آلوشانگ است.
سوال: شماره مدل پنل آلومینیوم کامپوزیت PVDF چیست؟
جواب: شماره مدل 1220*2440MM 4MM است.
س: این پنل آلومینیوم کامپوزیت PVDF چه گواهیاتی دارد؟
A: توسط SGS و ISO گواهی شده است.
سوال: محل منشأ این پنل آلومینیوم کامپوزیت PVDF کجاست؟
ج: پنل ها در چین ساخته شده اند.
سوال: حداقل مقدار سفارش برای این پنل کامپوزیت آلومینیوم PVDF چیست؟
ج: حداقل مقدار سفارش 500 متر مربع است.