|
|
| مقدار تولیدی: | 300 متر مربع |
| قیمت: | negotiable RMB/DOLLARS +square meter |
| بسته بندی استاندارد: | بسته بندی فیلم و چوبی |
| دوره تحویل: | 15-18 روز |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
| ظرفیت تامین: | 100000 متر مربع / متر مربع در ماه |
JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO., LTD ارائه می دهد پانل های کامپوزیت آلومینیوم دانه چوبی با کیفیت بالا با بافت چوب واقعی، مقاومت عالی در برابر آب و هوا و نصب آسان.دانه چوب ACP ما به طور گسترده ای در پوشش دیواری داخلی استفاده می شود، نمای ساختمان و تزئین فضاهای تجاری، ارائه یک ظاهر طبیعی و زیبا در حالی که دوام مواد آلومینیومی را حفظ می کند.
| ماده | جزئیات |
|---|---|
| ضخامت | دو میلیمتر، سه میلیمتر، چهار میلیمتر، پنج میلیمتر، شش میلیمتر |
| اندازه استاندارد | 1220*2440mm، 1250*2500mm، 1500*3000mm |
| ضخامت آلومینیوم | 0.21mm، 0.3mm، 0.4mm، 0.5mm |
| نوع پوشش | PE، PVDF (20 سال گارانتی) |
| درجه حرارت آتش | B1, B2, A2 (اختیاری) |
| پوشش سطح | رنگ جامد، دانه های چوبی، سنگ مرمر، آینه، برش شده و غیره |
| مقدار تولیدی | 500 متر مربع |
| زمان تحویل | 15 تا 25 روز پس از دریافت سپرده |
| مدت پرداخت | T/T، L/C |
JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO., LTD در Jiaozuo واقع شده است، هنان، با یک منطقه تولید از 30،000+ متر مربع و یک تولید سالانه از 5 میلیون متر مربع.و سایر گواهینامه های بین المللی، و محصولات ما با ASTM ، AS / NZS و سایر استانداردها مطابقت دارند. تیم حرفه ای تحقیق و توسعه و فروش ما می تواند راه حل های سفارشی و پشتیبانی فنی را برای مشتریان جهانی ارائه دهد.
هر پنل با دقت با فیلم محافظ پیچیده شده و در جعبه های چوبی محکم برای حفاظت حداکثر در طول حمل و نقل محفوظ است.
ما با شرکت های قابل اعتماد حمل و نقل بین المللی همکاری می کنیم تا تحویل ایمن و به موقع در سراسر جهان را تضمین کنیم.تیم پشتیبانی مشتری ما در دسترس است برای پاسخ به هر گونه سوالات حمل و نقل و یا الزامات خاص.
ممنون از علاقه تان به محصولات ما. منتظر فرصت همکاری با شما هستیم.
|
|
| مقدار تولیدی: | 300 متر مربع |
| قیمت: | negotiable RMB/DOLLARS +square meter |
| بسته بندی استاندارد: | بسته بندی فیلم و چوبی |
| دوره تحویل: | 15-18 روز |
| روش پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T |
| ظرفیت تامین: | 100000 متر مربع / متر مربع در ماه |
JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO., LTD ارائه می دهد پانل های کامپوزیت آلومینیوم دانه چوبی با کیفیت بالا با بافت چوب واقعی، مقاومت عالی در برابر آب و هوا و نصب آسان.دانه چوب ACP ما به طور گسترده ای در پوشش دیواری داخلی استفاده می شود، نمای ساختمان و تزئین فضاهای تجاری، ارائه یک ظاهر طبیعی و زیبا در حالی که دوام مواد آلومینیومی را حفظ می کند.
| ماده | جزئیات |
|---|---|
| ضخامت | دو میلیمتر، سه میلیمتر، چهار میلیمتر، پنج میلیمتر، شش میلیمتر |
| اندازه استاندارد | 1220*2440mm، 1250*2500mm، 1500*3000mm |
| ضخامت آلومینیوم | 0.21mm، 0.3mm، 0.4mm، 0.5mm |
| نوع پوشش | PE، PVDF (20 سال گارانتی) |
| درجه حرارت آتش | B1, B2, A2 (اختیاری) |
| پوشش سطح | رنگ جامد، دانه های چوبی، سنگ مرمر، آینه، برش شده و غیره |
| مقدار تولیدی | 500 متر مربع |
| زمان تحویل | 15 تا 25 روز پس از دریافت سپرده |
| مدت پرداخت | T/T، L/C |
JIXIANG SIJI INDUSTRIAL CO., LTD در Jiaozuo واقع شده است، هنان، با یک منطقه تولید از 30،000+ متر مربع و یک تولید سالانه از 5 میلیون متر مربع.و سایر گواهینامه های بین المللی، و محصولات ما با ASTM ، AS / NZS و سایر استانداردها مطابقت دارند. تیم حرفه ای تحقیق و توسعه و فروش ما می تواند راه حل های سفارشی و پشتیبانی فنی را برای مشتریان جهانی ارائه دهد.
هر پنل با دقت با فیلم محافظ پیچیده شده و در جعبه های چوبی محکم برای حفاظت حداکثر در طول حمل و نقل محفوظ است.
ما با شرکت های قابل اعتماد حمل و نقل بین المللی همکاری می کنیم تا تحویل ایمن و به موقع در سراسر جهان را تضمین کنیم.تیم پشتیبانی مشتری ما در دسترس است برای پاسخ به هر گونه سوالات حمل و نقل و یا الزامات خاص.
ممنون از علاقه تان به محصولات ما. منتظر فرصت همکاری با شما هستیم.