|
|
| مقدار تولیدی: | 300 متر مربع |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | بسته بندی چوبی |
| دوره تحویل: | 15-20 روز |
| روش پرداخت: | L/C ، D/A ، D/P ، T/T |
| ظرفیت تامین: | 30000 متر مربع در روز |
پانل آلومینیوم کامپوزیت ضد آتش 4 میلی متری آبی دریا (ACP) که به طور خاص برای پوشش خارجی و نمای ساختمان طراحی شده است.این ورق UV مقاوم ACP تضمین ثبات رنگ طولانی مدت و حفاظت بهتر از آب و هوا برای معماری مدرن.
مدل استاندارد 4 میلی متر ضخامت آبی دریای ACP با فیلم محافظ، آماده صادرات.
| ویژگی | پارامترهای دقیق |
|---|---|
| نام محصول | پانل کامپوزیت آلومینیوم ضد آتش 4 میلی متری آبی دریا (ACP) |
| ضخامت پنل | 4mm (استانداردی برای پوشش خارجی) |
| پوست آلومینیومی | 0.30mm / 0.40mm / 0.50mm (اختیاری) |
| پوشش سطح | PVDF / PE با دوام بالا با مقاومت UV |
| درجه حرارت آتش | ضد آتش درجه B1 / A2 در دسترس |
| اندازه استاندارد | 1220mm x 2440mm (4x8 فوت) |
| اندازه سفارشی | عرض تا 1570mm، طول قابل تنظیم |
| درخواست | نمای ساختمان، پوشش بیرونی، نمای فروشگاه ها |
اندازه های غیر استاندارد و رنگ های ویژه بسته به نیازهای مشتریان در دسترس هستند.
کارخانه ما که در سال 2021 به ونژان نقل مکان کرد متخصص در تولید پنل های کامپوزیت آلومینیوم و فنیرهای آلومینیوم استما از تجهیزات تولید پیشرفته استفاده می کنیم از جمله ابزارهای پیشرفته وارد شده از ژاپن، به طور مداوم تکنولوژی خود را بهبود می بخشیم.
برای به حداکثر رساندن بهره وری هزینه برای مشتریان بین المللی ما، ما راه حل های بارگذاری بهینه ارائه می دهیم:
بارگذاری استاندارد:تقریباً800 تا 1200 ورق در هر کانتینر 20 فوت GP(با توجه به ضخامت و وزن)
حمل و نقل انعطاف پذیر:ما تجربه زیادی درحمل و نقل دریایی(از بندر Qingdao یا Tianjin) وحمل و نقل زمینیبرای بازارهای آسیای مرکزی.
حفاظت:تمام پالت ها با کمربند های فولادی تقویت می شوند تا ثبات در طول حمل و نقل طولانی مدت را تضمین کنند.
|
|
| مقدار تولیدی: | 300 متر مربع |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | بسته بندی چوبی |
| دوره تحویل: | 15-20 روز |
| روش پرداخت: | L/C ، D/A ، D/P ، T/T |
| ظرفیت تامین: | 30000 متر مربع در روز |
پانل آلومینیوم کامپوزیت ضد آتش 4 میلی متری آبی دریا (ACP) که به طور خاص برای پوشش خارجی و نمای ساختمان طراحی شده است.این ورق UV مقاوم ACP تضمین ثبات رنگ طولانی مدت و حفاظت بهتر از آب و هوا برای معماری مدرن.
مدل استاندارد 4 میلی متر ضخامت آبی دریای ACP با فیلم محافظ، آماده صادرات.
| ویژگی | پارامترهای دقیق |
|---|---|
| نام محصول | پانل کامپوزیت آلومینیوم ضد آتش 4 میلی متری آبی دریا (ACP) |
| ضخامت پنل | 4mm (استانداردی برای پوشش خارجی) |
| پوست آلومینیومی | 0.30mm / 0.40mm / 0.50mm (اختیاری) |
| پوشش سطح | PVDF / PE با دوام بالا با مقاومت UV |
| درجه حرارت آتش | ضد آتش درجه B1 / A2 در دسترس |
| اندازه استاندارد | 1220mm x 2440mm (4x8 فوت) |
| اندازه سفارشی | عرض تا 1570mm، طول قابل تنظیم |
| درخواست | نمای ساختمان، پوشش بیرونی، نمای فروشگاه ها |
اندازه های غیر استاندارد و رنگ های ویژه بسته به نیازهای مشتریان در دسترس هستند.
کارخانه ما که در سال 2021 به ونژان نقل مکان کرد متخصص در تولید پنل های کامپوزیت آلومینیوم و فنیرهای آلومینیوم استما از تجهیزات تولید پیشرفته استفاده می کنیم از جمله ابزارهای پیشرفته وارد شده از ژاپن، به طور مداوم تکنولوژی خود را بهبود می بخشیم.
برای به حداکثر رساندن بهره وری هزینه برای مشتریان بین المللی ما، ما راه حل های بارگذاری بهینه ارائه می دهیم:
بارگذاری استاندارد:تقریباً800 تا 1200 ورق در هر کانتینر 20 فوت GP(با توجه به ضخامت و وزن)
حمل و نقل انعطاف پذیر:ما تجربه زیادی درحمل و نقل دریایی(از بندر Qingdao یا Tianjin) وحمل و نقل زمینیبرای بازارهای آسیای مرکزی.
حفاظت:تمام پالت ها با کمربند های فولادی تقویت می شوند تا ثبات در طول حمل و نقل طولانی مدت را تضمین کنند.