|
|
| مقدار تولیدی: | 300 متر مربع |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | بسته بندی چوبی |
| دوره تحویل: | 15-20 روز |
| روش پرداخت: | L/C ، D/A ، D/P ، T/T |
| ظرفیت تامین: | 30000 متر مربع در روز |
پانل های کامپوزیت آلومینیومی عاج ما دارای یک پوشش PVDF بادوام با گزینه های رنگی قابل تنظیم برای کاربردهای روکش دیوارهای معماری هستند.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| ضخامت پوست آلومینیومی | 0.06mm-0.50mm |
| ضخامت کل پانل | 2mm-6mm |
| عرض استاندارد | 1000mm، 1220mm (معمولی) |
| حداکثر عرض | 1250mm-1575mm |
| حداکثر طول | تا 5800 میلی متر |
| اندازه پنل استاندارد | 1220mm * 2440mm |
| ظرفیت تولید ماهانه | 100000 متر مربع |
| گزینه های مواد اصلی | هسته های معدنی دارای درجه آتش PE، LDPE، B1/A2 |
اندازهها و رنگهای سفارشی در صورت درخواست موجود است، در رنگهای عاج استاندارد (RAL 9001/9010) یا سایههای خاص پروژه قابل تنظیم موجود است.
پانل های کامپوزیت آلومینیوم سفید PVDF ما به طور خاص برای نمای ساختمان های مرتفع و پروژه های روکش خارجی در آب و هوای سخت مانند آسیای جنوب شرقی و آسیای مرکزی مهندسی شده اند.
تجربه با نوآوری روبرو می شود.اگرچه مرکز پیشرفته ما در سال 2021 به WENXIAN منتقل شد، تیم اصلی ما20 سال سابقه تخصصیدر تولید پانل های کامپوزیت آلومینیومی (ACP) و روکش های آلومینیومی.
از علاقه شما به محصولات ما سپاسگزاریم. ما مشتاقانه منتظر فرصت همکاری با شما هستیم.
|
|
| مقدار تولیدی: | 300 متر مربع |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| بسته بندی استاندارد: | بسته بندی چوبی |
| دوره تحویل: | 15-20 روز |
| روش پرداخت: | L/C ، D/A ، D/P ، T/T |
| ظرفیت تامین: | 30000 متر مربع در روز |
پانل های کامپوزیت آلومینیومی عاج ما دارای یک پوشش PVDF بادوام با گزینه های رنگی قابل تنظیم برای کاربردهای روکش دیوارهای معماری هستند.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| ضخامت پوست آلومینیومی | 0.06mm-0.50mm |
| ضخامت کل پانل | 2mm-6mm |
| عرض استاندارد | 1000mm، 1220mm (معمولی) |
| حداکثر عرض | 1250mm-1575mm |
| حداکثر طول | تا 5800 میلی متر |
| اندازه پنل استاندارد | 1220mm * 2440mm |
| ظرفیت تولید ماهانه | 100000 متر مربع |
| گزینه های مواد اصلی | هسته های معدنی دارای درجه آتش PE، LDPE، B1/A2 |
اندازهها و رنگهای سفارشی در صورت درخواست موجود است، در رنگهای عاج استاندارد (RAL 9001/9010) یا سایههای خاص پروژه قابل تنظیم موجود است.
پانل های کامپوزیت آلومینیوم سفید PVDF ما به طور خاص برای نمای ساختمان های مرتفع و پروژه های روکش خارجی در آب و هوای سخت مانند آسیای جنوب شرقی و آسیای مرکزی مهندسی شده اند.
تجربه با نوآوری روبرو می شود.اگرچه مرکز پیشرفته ما در سال 2021 به WENXIAN منتقل شد، تیم اصلی ما20 سال سابقه تخصصیدر تولید پانل های کامپوزیت آلومینیومی (ACP) و روکش های آلومینیومی.
از علاقه شما به محصولات ما سپاسگزاریم. ما مشتاقانه منتظر فرصت همکاری با شما هستیم.